14:49 / E Premte, 12 Korrik 2019

“Kështu s’kam për të ta lënë kurrë”- përgjigja e gazetares lë me gojë hapur moderatorin shqiptar

Pasditen e sotme në emisionin “Vizioni i Pasdites” është diskutuar për “Flirtet e Verës” dhe të ftuar ishin Rudi Hizmo, Kilda Hysenbegasi dhe Zhaklin Laktari.

Moderatorja Evi Reçi ka pyetur Kildën se si funksionojnë flirtet në moshën e saj dhe teksa ajo ka treguar se çdo gjë nis me shikime për të përfunduar tek Instagrami apo takimet, moderatori Rudi Hizmo ka ngacmuar gazetaren duke fishkëllyer dhe ajo duke qeshur ka thënë: “Jo kjo është shumë e vjetër, bëhej në kohën tënde”.

Por sërish Rudi nuk e ka lënë me kaq dhe i ka thënë: “Lali ça do bësh pastaj?”, duke improvizuar një skenë flirtimi.

“Jo Rudi kështu nuk do të ta lë kurrë”- i ka thënë Kilda duke nënkuptuar që kjo nuk është mënyra e duhur për të flirtuar apo ngacmuar vajzat në ditët e sotme.