19:07 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kësi pamje shihen vetëm te familja kardashin, kësaj here ‘godasin’ me foto motrat e Kim (Foto)

Kourtney Kardashian dhe Larsa Pippen i morën fëmijët e tyre në klasën e artit të premten. Por dy yjet e nuk mund të kishin veshur më shumë veshje të ndryshme nëse do të provonin.

Larsa Pippen dhe Kourtney me veshjet e tyre lan shumë kalimtar duke i shikuar mbrapa, për shkak se veshja e njërës ishte e tejdukshme dhe shihej që nuk kishte të veshur asgjë brenda. /Indeksonline/