10:42 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kësi poza të Duas nuk keni parë, shfaqet “përvëluese” për Vogue

Ajo është njëra nga këngëtaret e popit më të komentuara të momentit, transmeton Indeksonline.

Dua Lipa, 23 vjeçare është shfaqur shumë seksi dhe në formë edhe në imazhet e fundit të cilat i ka realizuar për British Vogue.

Interview: See the full feature in the January issue of Vogue, available on digital download and newsstands on Friday 7th December

Këngëtarja e hitit “One Kiss” shihet e veshur me fustanin ngjyrë të bardh dhe dukej sa në formë aq edhe seksi./Indeksonline/

Speaking out: Dua said: 'You hear so much about all these strong important men who have changed the world, even in history and the story of mankind, somehow the fucking story starts with: "Well, the man did this"Opinion: Dua Lipa, 23, has opened up about her thoughts on feminism, saying she doesn't believe it is 'man-hating' and the things she tells herself to feel confident in her body in the January issue of British Vogue Winner: Dua was recently awarded with her latest honour when she was given an award at the Second Annual Variety Hitmakers Brunch at The Sunset Tower Hotel in Los Angeles on Saturday

Temat: