13:36 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Këto foto kaq të bukura të gjyshërve nuk i keni parë

Gjyshërit për nipat e mbesat gjithmonë janë personat me të dashur, të ndjeshëm dhe që na llastojnë  duke na plotësuar dëshirat e teket tona.

Më poshtë  shiheni disa fotografi të cilat tregojnë për momente të bukura të tyre.

Thjesht, gjyshëritë janë të vecantë!.