21:33 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Këto janë fjalët prekëse të Mc Kreshës për vdekjen e aktorit Peci (Foto)

Vdekja e hershme dhe e papritur e aktorit kosovar Blerim Peci ka prekur të gjithë vendin. Mesazhe të shumta nga shumë qytetarë kanë shkuar sot në adresë të familjarëve të të ndjerit, shkruan Indeksonline.

Dhimbje të madhe për humbjen e aktorit kanë shprehur edhe komuniteti artistik. Edhe rep artisti Mc Kresha përmes rrjetit të tij social Instagram, vdekjen e Pecit, të cilin e pati edhe bashkëqytetar e cilëson si humbje të madhe.

“Nuk po muj me i gjetë fjalët me përshkru dhimbjen qe po e përjetoj.
Pusho i qetë miku jem”, ka shkruar reperi. /Indeksonline/