75 Mall Live Search
12:08 / E Premte, 01 Dhjetor 2023 / L K

Këto janë gratë e lojtarëve më të pasur, ku rënditen gratë e Messit e Ronaldos

Kompania e marketingut “Gambling Zone” ka hulumtuar se cilat janë femrat më të pasura të futbollit në botë.

Victoria Beckham vazhdon të kryesoi listën me pasuri mbi 60 milionë euro.

E dyta në listë është gruaja e Sergio Ramos, Pilar Rubio. Rubio është një reportere televizive, modele dhe aktore. Sot ajo konsiderohet si një nga prezantueset më të paguara televizive në botë. Ajo zotëron disa restorante dhe prona. Ajo ka lançuar vodkën e saj, një parfum dhe një linjë veshjesh.

Gruaja e Messit është e pesta në listë me pasuri afro 18 milionë euro.

Georgina e Ronaldos është e teta në listë me pasuri 10 milionë euro.

Në top 10-she janë edhe gruaja e Lewandowskit, Gotzes, Rooneyt, Schweinsteiger, Chamberlain dhe Vardyt./Indeksonline/