16:40 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Këto janë shenjat e horoskopit të cilat përshtaten mes vete për të lidhje dashurie

Astrologu australian Kelli Fox zbuloi se cilat shenja të yjeve janë më të përshtatshme për lidhje.

Dashi dhe Shigjetari

Sipas Kellit këto shenja janë aventureske dhe optimiste.

Akrepi dhe Gaforrja

Këta janë romantikë të pashpresë dhe nuk mund të marrin sa duhet nga njëri tjetri.

“Ata e kuptojnë ndjeshmërinë në veten e tyre dhe të tjerët dhe mbrojnë instinktivisht zemrat e njëri-tjetrit,” zbuloi Kelli, duke shtuar se ekziston një lidhje gati psikike midis këtyre dyve./Indeksonline/.