15:38 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Khloe Kardashian bën ndryshimin mahnitës në dukje, as ish-partneri s’mund t’i rezistoj

Khloe Kardashian ka mahnitur adhuruesit të premten, kur ajo debutoi me një pamje krejtësisht të re në Instagram-in e saj.

Në treshen e portreteve të vetvetes, ylli 35-vjeçar KUËTK tregoi flokët e saj të reja ngjyrë kafe të artë, lëkurën e rrezitur nga dielli dhe figurën dukshëm më të hollë.

Tifozët, miqtë dhe ndjekësit menjëherë përmbytën pjesën e komenteve të postimit të Kardashian me reagime në lidhje me transformimin e saj dramatik në karantinë.  

Babi i vajzës së saj, Tristan Thompson, 29 vjeç, poashtu nuk mundi t’i rezistoj duke koemntuar sipër imazhit.

Khloe dhe Tristan kanë qenë së bashku  në karantinë  dhe janë prindër të vajzës së tyre dy vjeçare True./Indeksonline/