11:53 / E Hënë, 29 Qershor 2020 / indeksADMonline

Khloe Kardashiani ndryshon pamjen e “zjarrtë” me dukjen e re

Ylli televiziv, Khloe Kardashian, njihet si një nga femrat më seksi në botë.

Ajo ka linja “bombastike” prej të cilave edhe mori famën më të madhe, shkruan Indeksonline.

Motra e Kimit, edhe së fundmi ka marrë vëmendjen për shkak të ndryshimit që ka bërë në dukje, duke ndërruar stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Me flok të errëta ajo vetëm sa ka vënë më shumë në pah bukurinë e saj.

Kujtojmë se Khloe ndër vite ka pëlqyer të ndërronte shumë modele dhe ngjyra flokësh, duke ndryshuar vazhdimisht pamjen. /IndeksOnline/