08:32 / E Premte, 07 Dhjetor 2018

Khloe Kardashian sjell imazhin më të ëmbël me të bijën, nuk ‘harron’ ekspozimin e linjave

Ajo u bë nënë për herë të parë në qershor të këtij viti.

Dhe që nga ajo kohë, ylli televiziv, KhloeKardashian i është përkushtuar më shumë jetës private shkruan Indeksonline.

Khloe, ka publikuar edhe së fundi një imazh tëëmbël me të bijën ndërsa nuk ka lënë anash as theksimin e linjave në një bluz tëshkurt  e cila ia vinte në pah belin e hollë.

Ndryshe, 34 vjeçarja ka arritur që shumë shpejt ti rikthej format menjëherë pas shtatzënisë./Indeksonline/