13:24 / E Premte, 15 Mars 2019

Khole Kardashian pas ndarjes nga i dashuri, e fokusuar dhe e motivuar

Javë më parë i dashuri i Khloe Kardashian, basketbollisti Tristan Thompson e tradhtoi me miken e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Pas gjithë kësaj ngjarje, Khlo ka shkëputur çdo kontakt me ish të dashurin dhe po vazhdon jetën si një nënë beqare, shkruan Indeksonline.

Në një imazh që ka publikuar në ‘Instagram’ ajo e ka dëshmuar që ka lënë ndarjen para krahëve.

“E fokusuar dhe e motivuar” ka shkruar ajo përkah një fotografi ku shihet afër një makine luksoze.

Ndryshe, Khloe dhe Tristan janë primdër të një vajze që e pagëzuan me emrin, True./Indeksonline/