22:00 / E Martë, 24 Maj 2022 / AR

Khole Kardashian zbulon se në cilin pjesë të trupit ka bërë operacion plastik

Khole Kardashian ka folur pa dorëza.

37 vjeçarja ka qenë ë ftuar në emisionin, “Not Skinny But Not Fat” dhe ka folur me gjerësisht për thashethemet lidhur me operacionet plastike, transmeton Indeksonline.

Khole iu përgjigj të gjithë atyre që e kanë akuzuar që ka bërë 12 ndërhyrje në fytyrë.

Kam bërë një ndërhyrje në hundë. Atë që e dua. Nëse shikoni fotot e mia paraprake, kuptohet që nuk kam bërë asgjë më shumë”, tha ajo./Indeksonline/