13:12 / E Premte, 07 Dhjetor 2018

Kiara Tito mahnitë me bukurinë, shkëlqen nën rrezet e diellit

Kiara Tito është një nga fytyrat më të dashura të ekranit.

Moderatorja e njohur, vlerësohet edhe për thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë e saj që e transmeton në çdo paraqitje, shkruan Indeksonline.

Edhe në imazhet e fundit, Kiara ka shkëlqyer nën rrezet e diellit, derisa dukej mahnitëse dhe mjaft simpatike.

Ndryshe, prezantuesja e njohur së fundi është e angazhuar edhe në spektaklin ‘Dance With Me’.

Kujtojmë që  Kiara kohë më parë u përfol edhe për një lidhje me këngëtarin nga Kosova, Butrin Imeri./Indeksonline/

Temat: