22:45 / E Enjte, 21 Shkurt 2019

Kida atraktive dhe joshëse nga Stambolli

Kida pas angazhimeve po kalon disa ditë pushimi në Stamboll.

Nga atje, këngëtarja e njohur ka sjellur poza të reja derisa dukej mjaftë në formë, shkruan Indeksonline.

Në një fustan me ngjyrë të verdhë dhe atlete të bardha, Kida dukej më e këndshme se kurrë më parë.

Ajo që binte në sy ishin edhe linjat e saj joshëse të trupit e për të cilat ajo kujdeset me ushtrime intensive në palestër.

Ndryshe, Kida kohë më parë ka shkëputur kontratën me kompaninë ‘On Records’ ndërsa po punon për projekte të reja./Indeksonline/

View this post on Instagram

🤩

A post shared by KIDA (@kida) on