00:00 / E Enjte, 17 Tetor 2019

Kida ‘bën’ këtë ndryshim, si ju duket?

Këngëtarja e njohur shqiptare Orhidea Latifi e cila njihet për publikun si Kida, edhe pse në moshë të re ka arritur me sukses të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në InstaStory, ku ka përdorur efekte që zmadhojnë përmasat e buzëve, e që e bëjnë atë të duket më ndryshe.

Këtë efekt e kanë përdorur shumica e femrave të estradës, dhe në shumë raste ato kanë bërë shaka me ndryshimet që sjellë ky efekt.

Ndryshe, Kida është një vajzë simpatike që me muzikën e saj gjithnjë pritet mirë nga publiku. /Indeksonline/