16:58 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Kida kalon ditën duke shëtitur dhe duke lexuar letrat e fansave (Foto)

Kida që nga blerja e veturës shumë kohë po kalon në të, duke vozitur.

Por këtë herë ajo ka pozuar e veshur me një palë farmerka dhe  syze të bukura dielli. Por e veçanta e ditës së Kidës sot është se ka ndarë momente duke lexuar shkrime të bukura që i janë bërë nga fansat, shkruan Indeksonline.

Ajo ka marrë dhurata të ndryshme ndër to edhe portrete.

Kida duket shumë e përkushtuar në dashurinë e fansave të saj e në shumë raste është parë shumë e afërt me ta./Indeksonline/