16:45 / E Enjte, 27 Shkurt 2020

Kida me shumë stil, në fotot e reja duke yll

Kida jo vetëm që është një artiste e talentuar, por edhe një femër e bukur dhe joshëse.

Këngëtarja e njohur, përveç që sjell hit është edhe në hap me trendët e reja të modës dhe paraqitet përherë me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Edhe në disa foto që ka sjellur së fundi, Kida u paraqit shumë unike dhe atraktive, teksa me flokë të gjatë dhe grim të letë shkëlqente në dukje.

Ndërkohë, Kida po vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

Ndryshe, Kida është në përgatitje të projekteve të reja muzikore që pritet të publikohen së shpejti./Indeksonline/