18:08 / E Martë, 16 Korrik 2019

Kida ‘ndez’ atmosferën në Tiranë

Orhidea Latifi është njëra nga këngëtaret me të pëlqyera shqiptare.

Ajo më shumë është e njohur si Kida, shkruan Indeksonline.

Artistja është aktive me koncerte të shumta, mbrëmë ishte e ftuar në Tiranë.

Me disa fotografi të publikuara në ‘Instagram’, Kida ka treguar se ka krijuar një atmosferë atje.

E veshur me veshje farmerkë me ngjyrë të kaltër, të dizajnuar me pupla ngjyrë rozë ajo u duk për mrekulli. Mbathur kishte një palë sandale si dhe perfeksionoi dukjen me makijazh, flokët e saj me ngjyrë të zezë i kishte lënë të drejta.

Kida, këndoi disa nga këngët e saj që shumica tashmë janë shëndrruar në hite./Indeksonline/