22:04 / E Premte, 22 Maj 2020

Kida si përherë, unike, me shumë stil

Kida edhe gjatë kësaj kohe kur janë të rralla aktivitet e sidomos ato të artistëve është munduar të ju qëndroi afër adhuruesve të saj.

Këngëtarja e njohur ka vazhduar të mbetet aktive në Instagram aty ku numëron 1.5 milion ndjekës.

Edhe kësaj here, Kida ka sjellur një fotografi e ku si çdo herë tjerë shihet e veshur me stil unik dhe në hap me trendët e reja.

Me tuta sportive poshtë dhe bluzë të ngushtë të ngushtë lart, Kida shihet edhe me një ndryshim në stilin e flokëve të cilat këtë herë i ka bërë në formën “Dreadlocks”.

Artistja e re por tejet e suksesshme dukej joshëse dhe në formë të mirë duke treguar se karantina veç sa ka ndikuar për të mirë tek ajo.

Rikujtojmë që Kida poashtu pritet të rikthehet me projekte të reja për verë./Indeksonline/

Mos i humb