16:01 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kidën asnjëherë nuk e keni parë kaq të bukur! (Foto)

Kida, këngëtarja e njohur shqiptare është shumë e pëlqyer nga publiku e sidomos gjeneratat e reja.

Ajo dje ka publikuar projektin e saj të ri “Anderr”, i cili vetëm për pak orë ka arritur me miliona klikime kurse të gjithë fansat kanë filluar të bëjnë video me të në rrjetet sociale.

Kida së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shihet shumë e bukur edhe pse me grimin e rënduar dhe buzat e zeza.

Këngëtarja eksperimenton shumë me pamjen e saj por cdo herë duket shumë e bukur dhe në formë./Indeksonline/

Ur just my type ??‍♀️ @zzapnchriss #Kce

A post shared by KIDA (@kida) on