18:42 / E Premte, 22 Janar 2021 / A. M.

Kika tregohet i gërditshëm, manipulon dhe kërcënon ndaj Berat Xhelilit!

Kreshnik Husaj i njohur si Kika vazhdon të shfaqet i gërditshëm për publikun kosovar.

Në inatet ndaj Berat Xhelilit, ai ka publikuar një foto me të në shtrat.

Xhelili, me nofkën El Dorado, është bërë i njohur në emisioni It’s My Love.

Kika, në shenj hakmarrje ndaj tij, publikoi fotografinë në instagram madje duke  kërcënuar se do ta nxjerr edhe videon ku ai shihet duke masturbuar. /Indeksonline/