14:56 / E Martë, 22 Shtator 2020

Kim harron problemet me Kanye, poza provokuese në pishinën e mbyllur

Kim Kardashian u kthye për të bërë atë që e bën më së miri, duke pozuar pranë një pishine të mbyllur, ndërsa betejat personale e burrit të saj Kanye West po zhvillohet ende.    

Ajo postoj në Instagramin e saj disa imazhe të ‘zjarrta’ në të cilat ajo u pa e shtirë në një pishinë teksa kishte të veshur vetëm bikini.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, 39 vjeç, dukej e pabesueshme në bikini të cilat ajo i shoqëroi me gërsheta që arrinin në gjatësinë e trupit të saj.

Kim realizoj pozat joshëse në pishinën e nënës së saj Kris Jenner në pronën miliona dollarësh të familjes ‘La Quinta’ pranë Palm Springs.

Ndërkohë, Kim dhe Kanye po kalojnë në një periudhë të vështirë në martesën e tyre, pasi reperi është bipolar dhe lufton me shëndetin e tij mendor./Indeksonline/