21:46 / E Martë, 13 Dhjetor 2022 / AR

Kim Kardashian

Vogëlushja me bikini në plazh: Kim Kardashian po përfiton sa më shumë nga pushimet e motit të nxehtë pasi pjesa më e madhe e vendit është e mbyllur në një të ftohtë dimri
Trupi pozitiv: Bomba 42-vjeçare e realitetit televiziv po u tregonte ndjekësve të Instagramit se është në formën më të mirë të jetës së saj, pasi ajo vendosi kornizën e saj të vogël zero, 5ft3 in në ekran me një kostum gjysmë të tejdukshëm
Modeli i saj më i mirë!  Ish-i i Kanye West - dhe së fundmi Pete Davidson - ishte duke modeluar një bikini të bardhë SKIMS që i nxirrte në pah barkun dhe belin e saj të vogël, ndërsa ajo la flokët e bardhë bjonde të lagen me ujin e detit.
Duke e bërë atë sipas mënyrës së saj: kostumi ishte gjithashtu i lagur, duke e bërë atë pothuajse të shihej, por Kim-it nuk dukej se e kishte mendjen që po i ekspozonte asetet e saj.  "Këshillë për jetën - ju," shkroi banorja e Hidden Hills, Kaliforni në mbishkrimin e saj të shkurtër për 335 milionë ndjekësit e saj.
Lëvizjet e modeles: Kim po pozonte një stuhi në skajin e cekët të plazhit me ujin mbi këmbët e saj të tonifikuara.  Autorja egoiste u pa me duar në kokë teksa mbyllte sytë.  Dhe ylli i Keeping Up With The Kardashians gjithashtu mbështetej në krahët e saj ndërsa shtrinte këmbët