21:08 / E Martë, 26 Maj 2020

Kim Kardashian ‘dridh’ rrjetin me fotografitë e fundit

Ylli botërorë Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike dhe nuk zhgënjen asnjëherë në paraqitjet e saj publike, shkruan Indeksonline.

Ajo për të mbajtur në formë linjat e saj trupore, duhet që të kalojë kohë në palestër dhe të kujdeset për trupin.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar disa fotografi duke u rikthyer ‘furishëm’ me ekspozimin e linjave trupore.

Ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se është një femër bombastike kur vjen puna tek linjat trupore, derisa ka marrë pëlqime nga qindra miliona ndjekësit e saj në Instagram. /Indeksonline/

View this post on Instagram

Hindsight’s 2020

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Mos i humb