08:46 / E Enjte, 26 Mars 2020

Kim Kardashian e lumtur pranë fëmijëve dhe burrit

Kim Kardashian padyshim se është një nga femrat më të njohura dhe më me ndikim në botë.

Ylli televiziv dhe një nga femrat më atraktive nëpër rrjetet sociale, me paraqitjet që bën, merr gjithnjë vëmendjen e publikut, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, kur bota po përballet me Covid-19, ajo ka zgjedhur që kohën ta kaloj me familjen e saj.

Ajo publikoi një fotografi teksa shihej e lumtur pranë fëmijëve të saj dhe burrit Kanye West. /IndeksOnline/