18:54 / E Martë, 14 Janar 2020 / indeksADMonline

Kim Kardashian ekspozon linjat trupore në të brendshme!

Ylli i njohur televiziv dhe një nga femrat më atraktive në botë, Kim Kardashian njihet për paraqitjet e saj të ‘zjarrta’ në publik.

Ajo njihet si një nga femrat me më së shumti impakt nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Kim gjithashtu njihet edhe si një sipërmarrëse e suksesshme.

Ajo ka lansuar brendin e saj të të brendshmeve me markën ‘Skims’.

Madje së fundmi ajo ka reklamuar personalisht brendin e saj, duke theksuar linjat e saj trupore. /Indeksonline/