18:22 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Kim Kardashian poza nga shtrati, vetëm në sytjena

Kim Kardashian pavarësisht angazhimeve nuk i lë anash pozat provokuese dhe imazhet seksi.

Duke qenë një prej personave më të ndjekur në Instagram, ajo çdo herë i ‘qeras’ adhuruesit e saj me fotografi që nxisin imagjinatën, shkruan Indeksonline.

Së fundi ylli televizive u shfaq e shtrirë në shtrat në një dhomë e mobiluar me ngjyrë të bardh teksa  pozon në veshje me po të njëjtën ngjyrë.

38 vjeçarja e veshur vetëm në sytjna në pjesë lartë dukej tejet e ‘zjarrtë’ dhe provokuese.

Ndryshe, nëna e katër fëmiëjë së fundi viziton vend e prejardhjes së familjes së saj Armenin./Indeksonline/