09:29 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Kim Kardashian shfleton arkivën, tregon të gjitha në fustan të tejdukshëm

Ylli televiziv Kim Kardashian, ka shfletuar arkivën për të sjellur disa fotografi tejet seksi.

Ajo ka kthyer kohën prapa kur mori pjesë në ditëlindjen e motrës së saj të madhe, Kourtney Kardashian, shkruan Indeksonline.

E veshur në një fustan të zi dhe tejdukshëm, 38 vjeçarja gati sa nuk i zbuloj të gjitha.

Sigurisht, linjat e saj të famshme u theksuan sukë rrëmbyer gjithë vëmendjen./Indeksonline/