23:52 / E Martë, 20 Gusht 2019

Kim Kardashian shpërndan imazhe ku shihen fëmijët e saj

Kim Kardashian ka ndarë me publikun fotografi ku shihen gjithë fëmijët e saj, bie në sy edhe fëmija i katërt, Pslam West i cili është parë rrallë, transmeton Indeksonline.

Ato u publikuan për fansat e saj të shumtë që e përcjellin hap pas hapi bukuroshen.

Tre fëmijët, Psalm, Saint, dhe North West u shfaqën së bashku.

Kujtojmë që Kim dhe reperi Kanye West shfaqen tejet të lumtur së bashku duke krijuar një familje që nuk hezitojnë ta ekspozojnë herë pas here. /Indeksonline/