23:54 / E Premte, 17 Janar 2020

Kim Kardashian si “tigër”, me linjat mahniti

Kim Kardashian ka sjellur imazhe të reja për adhuruesit e saj.

Femra më seksi në botë nuk kishte si të vepronte ndryshe, përpos t’i ekspozonte linjat e saj ‘bombastike’.

Në një fustan të gjatë për trupi, me detaje tigri, 39 vjeçarja dukej super-seksi dhe në tejet e provokuese.

Nëna e katër fëmijëve kompletoj dukjen e saj me aksesor, teksa po merr rreze dielli pranë bregdetit.

Bukuroshja me prejardhje armeniane, pranoj komplimente të shumta nga adhuruesit e saj për dukjen./Indeksonline/