08:19 / E Enjte, 17 Tetor 2019

Kim Kardashiani thekson format trupore, në këtë veshje

Ylli televiziv Kim Kardashian njihet në të gjithë botën si një nga femrat më joshëse.

Ajo është një yll televiziv dhe një vajzë shumë e suksesshme në biznes, duke arritur të krijojë sipërmarrjet e saj, që çdo ditë e më shumë po rriten.

Së fundmi ajo ka promovuar linjën e saj të re të të brendshmeve, që e ka quajtur SKIMS.

E për të reklamuar këto veshje te publiku kush mund ta bëjë më mirë se ajo?

Ajo kujdeset që të ekspozojë këto veshje, duke i theksuar linjat e saj trupore, për çka mbahet si e para ndër të gjitha femrat. /Indeksonline/