21:57 / E Martë, 29 Tetor 2019 / indeksADMonline

Kim Kardashian thekson linjat trupore me këtë veshje

Ylli televiziv Kim Kardashian, njihet si një nga femrat më atraktive në të gjithë botën, kjo për shkak të bukurisë dhe formave trupore që nuk heziton ti ekspozoj vazhdimisht, shkruan Indeksonline.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ajo po promovonte veshjet e linjës së saj ‘SKIMS’, ku shihet e veshur me veshje të ngushta të bardha, me ç’rast thekson linjat e përsosura trupore.

Kujtojmë që Kim është një nga femrat më të ndjekura nëpër mediat sociale, poashtu një femër me impakt të madh në gjithë botën. /Indeksonline/