15:36 / E Hënë, 24 Qershor 2019

Kim Kardashian tregon sekretin për format perfekte trupore

Kim Kardashian është një nga vajzat më të ndjekura nëpër rrjetet sociale për shkak të formave të saj trupore.

E format që ajo posedon, padyshim se kërkojnë angazhim dhe palestër. 

Kim ka publikuar pamje teksa tregon se ajo ndodhet në palestër e gatshme për një stërvitje të mirë për të mbajtur në formë trupin e saj. /Indeksonline/