16:30 / E Mërkurë, 07 Dhjetor 2022 / AR

Kim nuk heziton, nxjerr në pah barkun e sheshtë

E famshmja Kim Kardashian është e njohur për stilin e saj të veçantë.

Çdoherë shfaqet me veshje ekstravagante mirëpo ka edhe veshje më të thjeshta duke fokusuar asetet trupore.

Së fundmi ajo ka postuar dy imazhe ku në njërin ka ekspozuar barkun e sheshtë, ndërsa në imazhin e dytë ka zbuluar bashkëpunëtorët e saj.

Ajo u shfaq e veshur me pantallona si dhe një maicë të ngushtë për trupi./Indeksonline/