11:56 / E Premte, 07 Gusht 2020

Kishe po lexoj, Emily “kall” fansat nga plazhi

Emily Ratajkowski ka ndezur fansat e saj me fotografitë e fundit.

Nga plazhi i Hamptons, modelja e famshme ka marrë vëmendjen me bikinet e kuqe.

Nga plazhi, zeshkanja e njohur lexonte librin “Luster” të shkrimtarit Raven Leilan.

Pasi kreu plazhin, Emily paketoi valixhen dhe veshi xhinset duke patur një agjendë të një pushuese të thjesht./Indeksonline/