09:47 / E Mërkurë, 06 Korrik 2022 / B O

Kitaristi legjendar kolapsohet në skenë

Kitaristi i famshëm meksikano-amerikan, Carlos Santana është rrëzuar në skena në koncertin e fundit në Michigan.

Arsyeja e rrëzimit të tij thuhet se është dehidrimi ngase kitaristi ka harruar të hajë e të pijë.

Santana u dërgua në spital dhe gjendja e tij thuhet se është stabile./Indeksonline/