18:23 / E Shtunë, 31 Mars 2018 / indeksADMonline

Kjo është gjendja e Arnold Schwarzenegger pas operacionit të zemrës

Mbrëmë aktori i njohur, Arnold Schwarzenegger i është nënshtruar me urgjencë një operacioni në zemre, transmeton Indeksonline.


Atij i është nevojitur zëvendësimi i një valvule së zemrës, edhe pse një të tillë nuk ka shumë kohë që e ka zëvendësuar.

Sipas ”TMZ”, 70 vjeçari ka përfunduar operacionin me sukses dhe thuhet se gjendja e tij është stabile. Fjalët e para të aktorit pas zgjimit ishin: Unë jam kthyer.!/Indeksonline/