15:28 / E Shtunë, 22 Shtator 2018 / indeksADMonline

Kjo është motra e Gigit dhe Bella Hadid, nuk ju ngjan aspak

Gigi dhe Bella Hadid janë dy motrat më të bukura në botë, ose të paktën shumë të vlerësuara në botën e modelizmit.

Por, ato nuk kanë vetëm njëra tjetrën por kanë edhe një motër nga babai i tyre, Mohamed Hadid.

Alana Hadid, quhet motra tjetër e cila është e bija e Mary Butlet, me të cilën ishte i martuar babai i bukurosheve.

Në një fotografi familjare shihet edhe motra tjetër e cila duket se nuk ju ngjan aspak dy motrave të saj modele./Indeksonline/