18:13 / E Diele, 16 Maj 2021 / A.D

Kjo është shpresa e vetme për ribashkimin e Princ Harry dhe Meghan me familjen mbretërore

Edhe pas intervistës së bujshme që bën Harry dhe Meghan, duket se ka shpresë që ata përsëri te jenë pjesë e familjes mbretërore.

Kështu u shprehën disa ekspert mbretëror, transmeton Indeksonline.

Why Prince Harry & Meghan Markle's Wax Figures Were Moved From Royals - E!  Online

“Është e sigurt që familja do e urojë e ata vetë do ja prezantojnë vajzën Mbretëreshës me një videocall. Kështu do fillojnë të afrohen sërish, e mbase ca probleme do marrin drejtim”, u shprehen ata.

Se si do të jetë e vërteta, duhet të presim deri në lindjen e vajzës./Indeksonline/

Meghan Markle, Prince Harry Donate to L.A.-Based Charity for Mother's Day |  PEOPLE.com