11:36 / E Mërkurë, 09 Janar 2019

Kjo është trajnerja e fitnesit që u duhet këtë vit

Me përfundimin e festave të fundvitit, tani secili mendjen e ka te vera dhe pushimet që do të bëj gjatë ditëve të nxehta.

Normalisht që kur jemi në plazh apo edhe kur ekspozojmë trupin gjatë verës, duam të kemi trup perfekt dhe seksi, transmeton Indeksonline.

Prandaj, për të arritur këtë synim juve iu duhet një trajnere energjike si kjo në videon e mëposhtme.

Ajo praktikon disa ushtrime që mund të bëhen edhe në kushte shtëpiake dhe janë fare tëe lehta. /Indeksonline/