20:19 / E Martë, 05 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kjo është vetura që vozit Luana Vjollca (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca shquhet për luksin në jetën e saj.

Jo rrallë herë ajo frekuenton vende të ndryshme të botës, shkruan Indeksonline.

Ajo poashtu nuk kursen asgjë për tu dukur sa më ‘in’.

Vjollca e dhënë duket të jetë edhe pas veturave. Në InstaStory ajo ka puvlikaur disa fotografi teksa shihet duke vozitur veturën e saj.
Vjollca duket të jetë një femër me shumë fat! /Indeksonline/