17:55 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kjo vajzë është kaq e veçantë për Flori Mumajesin (Foto)

Flori Mumajesi është njër ndër këngëtarët më të pëlqyer në trojet shqiptare.

Projektet e tij gjithmonë arrijnë të jenë tejet të suksesshme, shkruan Indeksonline.

Janë fansa të shumtë që ‘shkrihen’ pas imazhit dhe këngëve që ai interpreton.


Në InstaStory ai ka publikuar një fotografi jo shumë të zakonshme. Vajza që shihni është një fanse e ‘flaktë’ e Florit, dhe kjo ndjesi ka bërë që Flori të ndjehet si mos më mirë derisa këtë imazh të bukur e ka ndarë me miqtë e tij./Indeksonline/