07:56 / E Hënë, 04 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kjo vajzë ua hap sytë sot, harrohet edhe Kim, kur shikohen linjat e saj (Foto)

Modelja Dolly Castro, ka linja trupore shumë të përafërta me ato të Kim Kardashian, për të mos thënë se ajo duket edhe më tërheqëse se vetë Kimi.

E lindur dhe e rritur në Managua, Nikaragua të Amerikës Qendrore, Castro tashmë është aktore, modele e njohur e palestrës, si dhe dizajnere e veshjeve, pasi ka linjën e saj me bazë në Miami.

Ajo është bërë e njohur falë fizikut të saj të mrekullueshëm, që i ka kushtuar shumë përkushtim për të arritur këtu ku është sot. Ajo tashmë ndiqet nga më shumë se 5 milion ndjekës në Instagram, nga ku edhe ka marrë famën kryesore, për t’u bërë modelja më atraktive në këtë rrejt social.