20:04 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Klaudia Pepa bën vallëzim erotik në market, reagojnë qytetarët (Foto)

Klaudia Pepa ka kohë që jeton dhe vepron në Itali, ku edhe ka arritur majat e suksesit.

Balerina shqiptare është jashtëzakonisht e famshme edhe për postimet e saj provokative në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një video teksa shihet në një market duke blerë gjëra, por këtë e bën përmes vallëzimit.

Këtu mund të shihni madje edhe reagimin e qytetarëve të cilët e shikojnë me habi atë./Indeksonline/

 

Si fa la spesaaaaaa 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on