14:51 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Klea Huta dhe Elgit Doda me fotosesion, dashuria e tyre ia u ndreq ditën

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Dyshja që shquhen për dashurinë e tyre të pastër, së fundmi kanë realizuar një fotosesion të përbashkët.

Është Klea ajo që ka shpërndarë këtë video në llogarinë Instagram, ku përveç që duket e mrekullueshme, ajo duket edhe më e përsosur në krahët e Elgidit, ku çifti shkëmbejnë edhe puthje./Indeksonline/