15:47 / E Hënë, 01 Janar 2018 / indeksADMonline

Kokainë dhe marihuanë në natën e Vitit të Ri

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që gjatë kontrollimit të tij dhe veturës së tij i janë gjetur dhe konfiskuar tri qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit kokainë dhe një qese me substancë të dyshuar të llojit marihuanë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje