18:05 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Koln – Arsenal, formacionet zyrtare

Kolni dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e Ligës së Evropës.