75 Mall Live Search
19:24 / E Enjte, 16 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Komplimentet që femrat më së shumti dëshirojnë të i dëgjojnë

Femrat janë shumë të ndjeshme,ato pas çdo grindje apo brengosje dëshirojnë të dëgjojnë fjalë të buta dhe të bukura. Janë disa nga ato komplimente të cilat çdo femër dëshiron të i dëgjon nga i dashuri apo bashkëshorti i saj,transmeton Indeksonline.

1. Më pëlqen mënyra se si mendon

Cdo kush mund të bëjë komplimente për dukjen e saj fizike,por femrat I vlerësojnë më shumë komplimentet rreth personalitetit të tyre. Duke filluar nga  mënyra se si ajo mendon,sepse është diçka që e bën të ndjehet shumë  më të sigurt në mendimet dhe veprimet e saj.

2. Ju do të jeni “plaka” më e bukur

Me këtë  ia leni asaj të kuptojë se ajo është personi më të cilin vërtet  dëshiron ta kaloni jetën tuaj.Ju që tani filloni ta dashuroni pamjen që do ta ketë edhe pas shumë vitesh.

3. Nuk të them se je perfektë, por nuk do të dëshiroja të ndryshoja asgjë  tek ti

Kjo  e bën atë të ndihet shumë rehat me ty,ajo e di se ti atë e pranon atë ashtu siç është pa ndryshuar asgjë tek pamja e saj. Veçmas bukurisë ju e dashuroni pamjen e shpirtit të saj.

4. Ti më bën të jem person më i mirë

Ajo fillon  e vlerëson veten në raport me  sjelljet e saj ndaj teje. Nuk ka gjë më të mirë për të  kur e kupton ajo është arsyeja e largimit tënd nga veset e këqija dhe orientimi në punët e duhura.

5. Do të doja të kisha takuar  më  herët

Një femre  i pëlqen të dëgjojë se ju jeni i kënaqur  që ta ndani  jetën tuaj  me të. Kur ju thoni se dëshironi që ju e keni takuar më herët ju jeni duke thënë se ju e dini se jeta juaj është shumë më e mirë me të./Indeksonline/