17:47 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Kompozitori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

Kledi Bahiti qëndron pas shumë hiteve të artistëve shqiptarë dhe konsiderohet si një nga më të mirët në këtë fushë.

Kompozitori i njohur shqiptar është bërë baba për herë të parë dhe këtë gjë e bëri të ditur vet ai përmes rrjeteve sociale

Klajdi ndau një fotografi në Instagram në të cilën shihet dora e fëmijës së sapolindur duke treguar emocionet e para si prind.

“Melodia me e bukur e jetës”, ka shkruar kompozitori në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline/

View this post on Instagram

Melodia me e bukur e jetes 😇

A post shared by KLEDI BAHITI (@kledibahiti) on