15:00 / E Hënë, 30 Janar 2023 / AR

Konfirmohet pjesëmarrja e këngëtarit të famshëm në “Grammy 2023”

Është konfirmuar pjesëmarrja e Harry Styles në “Grammy”.

28 vjeçari u zgjodh si interpretues shtesë në këtë ngjarje të madhe, transmeton Indeksonline.

Ai është nominuar për gjashtë çmime Grammy duke përfshirë albumin, diskun dhe këngën e vitit, si dhe performancën më të mirë solo pop, albumin më të mirë vokal pop dhe videoklipin më të mirë.

Styles do marrë pjesë edhe në BRIT Awards 2023 më 11 shkurt, ku është nominuar për katër çmime – albumi i vitit, artisti i vitit, akti pop/R&B dhe kënga e vitit./Indeksonline/